Vizyon-Misyon-Degerler

 

MİSYON

Teklos Lojistik kendisine vizyon olarak “Lider Lojistik Sağlayıcısı Olmak” hedefini seçmiştir. Bu vizyon çerçevesinde lojistik hizmet verdiğimiz firmaların sadece beklentilerini karşılamakla kalmayıp, onlara sektörde rekabet yaptığımız kuruluşların sunmakta oldukları hizmetin daha ötesinde destek olacağız. Vereceğimiz hizmetlerin sadece müşterilerimizin ihtiyacını karşılamakla yetinmeyip, onlara yeni teknolojileri uygulayacağımız, hizmet kalitesini sürekli arttıracağımız, karşılıklı avantajlar yaratacağımız daha hızlı ve hatasız hizmetler sunmayı hedefliyoruz. 
 

VİZYON

Kurum olarak vizyonumuz paralelinde misyonumuzu  “Değer yaratacak, nitelikli hizmet ve iş çözümleri sunan; başarıları, müşteri bağlılığı ve topluma katkıları ile örnek kuruluş olmak” diye belirledik. Çalışmalarımız sadece sözleşmelerimizde belirtilen hizmetlerin yerine getirilmesi ile kısıtlı olmayacaktır. Teklos Lojistik, iş ortaklarına sunduğu hizmetin bir süreç yönetimi çerçevesinde, tam sorumluluk anlayışıyla sunulacağına, bu hizmet sürecinin sürekli iyileştirme çalışmalarıyla destekleneceğine, yeni çözümler bulunacağına ve yaratılacak olan her katma değerin karşılıklı paylaşılması gerektiğine inanmaktadır.
 
Degerler-teklos.com.tr

DEĞERLERİMİZ

Güvenilir ve İtibarlıyız

Tüm davranışlarımızda, yüksek iş etiğine sahip olmaya, tutarlı olmaya, dürüst olmaya, söylediklerimizi yerine getirmeye, başkalarına karşı saygılı olmaya, kurumumuzu her anlamda sahiplenmeye ve en iyi şekilde temsil etmeye her zaman özen gösteririz.
 
 

Sonuç Odaklıyız

Hızlı, dinamik ve çalışkan bir ekip olarak zoru başarmayı severiz. Hedefimize odaklanırız, maliyet liderliğimiz ile birlikte sektörde de lider olmaya özen gösteririz. Sürdürülebilir ve ölçülebilir verimlilik sergileyerek sonuçlarımıza ulaşırız.
 
 

Yetkin Bir Ekibiz

Hızlı öğrenmeye ve birlikte öğrenmeye, ekip olarak yol almaya değer veririz. Yaptığımız işlerden ve sonuçlardan kendimizi sorumlu hissederiz ve sonuçları almak için yetkinliklerimizi geliştiririz. Tüm bunları hayatı kolaylaştırarak, olumlu ve iyimser iletişim becerileri ile gerçekleştirmeye özen gösteririz.
 
 

Yenilikçiyiz

Sürekli gelişime açığız ve önem veririz. Yaratıcı olmaya, değişikliklere ve fırsatlara açık olmaya özen gösteririz. Yeni iş alanları yaratmak, yeni fikirler üretmek ve var olan fırsatları değerlendirmek için ölçülebilir riskler alırız.
 
 
 
 
 
 
 
Bu sitenin içeriğinin kopyalanması ve yeniden dağıtılması açık olarak yasaktır. İşbu sitenin içeriğindeki herhangi bir hata ve yanlışlıktan
TEKLOS Teknoloji ve Lojistik A.Ş. sorumlu tutulamaz. © Copyright Teklos Teknoloji ve Lojistik A.Ş. Tüm hakları saklıdır