Index Grup’un Değerli Yatırımcıları, Pay Sahipleri, Kıymetli İş Ortaklarımız ve Çalışanlarımız,

Erol Bilecik

1989 yılında üç bilgisayar mühendisi ve bir makine mühendisi olarak dört kişilik bir ekiple çıktığımız yolda hedefimiz; büyük bir girişimcilik ruhuyla İstanbul’dan başlayarak tüm Türkiye’ye katkı sağlayacak bir ekosisteme, sosyo-ekonomik dönüşüme destek olmaktı. Türkiye genelindeki bilgisayar firmalarına, ihtiyaç duydukları tüm ürünleri, iyi organize olmuş bir bilgisayar dağıtıcısı kimliği altında sağlamak, kazanımlarımızı sosyal sorumluluk projelerimiz sayesinde eğitim alanında Anadolu’ya kaydırmak, kurulduğumuz ilk günden bu yana ana hedefimizdi. 25 yıldır grup iştiraklerimizle birlikte ödün vermeden sürdürmeye çalıştığımız temel ilke ve değerlerimiz, kurumsallaşma sürecimiz; her geçen gün evrimleşen bakış açımız ile geçmişte olduğu gibi gelecekte de devam edecektir.

Kurulduğumuz ilk günden itibaren, Teknoloji dünyasında faaliyet alanlarımızı geniş tutarak ve büyüme hedeflerimizi adım adım gerçekleştirerek bugünlere geldik. Yola çıkarken edindiğimiz lider dünya markalarının Türkiye’deki ana tedarik merkezi olma misyonumuz sayesinde çeyrek asırlık tarihimiz ile şirketimiz; çıraklık, kalfalık ve ustalığı öğrenme yıllarımızla paralel bir şekilde her yıl daha da güçlenen sağlam bir gövdeye büründü. Türk bilişim sektörüne dair referans niteliğinde en kapsamlı araştırmalardan biri olan “Türkiye İlk 500 Bilişim Şirketleri” sıralamasında İndeks Bilgisayar ve iştirak şirketleri olarak 2001 yılından itibaren Bilişim Teknolojileri kulvarında lider olarak yer almanın haklı gururunu yaşadık; yaşamaya devam etmekte de kararlıyız.

İş yapış şeklimiz ve kurum kültürümüz itibariyle, yeni bir işe başlarken "büyük düşün, küçük başla" ilkemizden hiç vazgeçmedik. Güvenilirlik, sonuç odaklılık, yetkinlik ve yenilikçilik gibi kavramlar, tutarlılık, dürüstlük, sürdürülebilirlik, verimlilik ve ölçülebilirlik gibi değerlerle birleştiğinde kurumsal yapımızın temelleri da kısa sürede oluştu ve bizi bilişim sektöründe liderliğe taşıdı. Hiçbir zaman yerimizde saymadık, yeni fırsatlarla, yeni oluşumlarla her yıl daha da güçlenerek, Bilgi Teknolojilerinin Arkasında Biz Varız mottomuz ile geleceğe doğru yol aldık.

Tüm bu süreçte Index Grup olarak işlerinizi büyütme aşamasında sizlere katma değerli servislerimizle destek olmaktan, yeni yatırım ve teknolojilerin ışığında size sonsuz ufuklar açmaktan ötürü son derece mutlu ve gururluyuz. Bugüne kadar olduğu gibi bundan böyle de, yeni ekonomik düzenin gerektirdiği bilgi ve teknolojilerin sunulması, bilişim alanındaki gelişmişliğin Türkiye’nin dört bir yanına ulaştırılması için edindiğimiz deneyimleri aktarmaya, her zaman vurguladığımız gibi Bilgi Teknolojilerinin Arkasında olmaya devam edeceğiz.

Bir kez daha, bizleri yıllardır hep daha iyiye ve ileriye taşıyan profesyonel ve tecrübeli çalışanlarımıza, değerli yaptırımcılarımıza, ortaklarımıza ve her biri alanında uzman değerli iş ortaklarımıza teşekkür etmeyi borç biliyorum.

Saygılarımla,

Erol Bilecik

Yönetim Kurulu Başkanı 

Bu sitenin içeriğinin kopyalanması ve yeniden dağıtılması açık olarak yasaktır. İşbu sitenin içeriğindeki herhangi bir hata ve yanlışlıktan
TEKLOS Teknoloji ve Lojistik A.Ş. sorumlu tutulamaz. © Copyright Teklos Teknoloji ve Lojistik A.Ş. Tüm hakları saklıdır