Merhaba bu bildirim mesajı

Teklos Teknoloji Lojistik A.Ş

 • kenburns6
  15.000 m² Alanda
  Üstün Hizmet
 • kenburns6
  Müşteri Dostu
  Hızlı Teslimat
 • kenburns6
  Üstün hız
  Hizmette güleryüz

NEDEN BİZ?

HER NOKTAYI TEKNOLOJİYLE BULUŞTURUYORUZ.

LOJİSTİK HİZMETLERİ

Teklos Lojistik, müşteri taleplerinin en hızlı ve ekonomik şekilde karşılanması için, siparişlerin hazırlanmasından, talep sahibine ulaştırılmasına kadar geçen taşımacılık sürecinin de önemini dikkate almaktadır.

BÜYÜK DEPOLAMA

Lojistik hizmetlerin en temel süreci olan depolama konusunda da Teklos Lojistik, Şekerpınar bölgesinde, TEM otoyolu Şekerpınar çıkışında bulunan 15.000 m2’lik lojistik merkezinde hizmet vermektedir. A sınıf olarak inşa edilmiş bulunan merkezde depolama alanları yaratılmıştır.

LOJİSTİK SÜREÇ YÖNETİMİ

Teklos Lojistik hizmetler sunmak için kurulmuş bir şirket olarak sadece depolama ve dağıtım hizmetleri vermek dışında, tedarik zincirindeki hammaddeden tüketime kadara uzayan tedarik zinciri sürecindeki tüm hizmetleri “ kapıdan kapıya” yerine getirmeyi amaçlamaktadır.

TANIMLARIMIZ

Lojistikteki tecrübemizle, lojistiği tanımlıyoruz.

Lojistik
Lojistik, tüketicilerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere, ham maddenin başlangıç noktasından, ürünün tüketildiği son noktaya kadar olan tedarik zinciri içindeki malzemelerin, servis hizmetlerinin ve bilgi akışının etkili ve verimli bir şekilde, her iki yöne doğru taşınmasının ve depolanmasının, planlanması, uygulanması ve kontrol edilmesidir.
Lojistik Yönetimi
Lojistik yönetimi işlemleri giren ve çıkan malzemenin taşınmasını, depolanmasını, elleçlenmesini, sipariş alımını, lojistik network dizayn edilmesini, stok yönetimini, arz talep planlamasını, 3. parti servis sağlayıcıların yönetimini kapsamaktadır.
Tedarik Zinciri
Tedarik zinciri yönetimi, bütün olarak tedarik zincirinin ve birim şirketlerin, uzun dönem performanslarının arttırılması amacıyla, bir kurum içindeki iş kolları arasında, bilinen iş fonksiyonlarının ve aralarındaki uygulamaların sistematik ve stratejik koordinasyonudur.
Dış Kaynak Kullanımı(Outsourcing)
Outsourcing Lojistik hizmetlerin müşteri memnuniyeti ve artı değer yaratmak amacıyla, ana iş konusu lojistik olan kuruluşlar tarafından yerine getirilmesi için, üretici kuruluşlarla yapılan uzun süreli, stratejik iş ortaklığıdır.

BİZE YAZIN

Herhangi soru, öneri ve şikayetinizi bize iletebilirsiniz.

HEDEFLERİMİZ

Teklos Lojistik, vizyonuna uygun olarak “ Lojistik sektöründe lider olmak” amacıyla alt yapısını geliştirmekte, büyük ölçekli depolama tesislerine yatırım yapmakta, araç kapasitesini arttırmaktadır. Liderliğin büyük ölçekle ekonomi yaratılarak, yeni teknolojilerin kullanılmasıyla, hizmet kalitesinin arttırılması ile sağlanacağını bilmektedir.
Teklos Lojistik, iş ortaklarının bekledikleri hizmetlerin, artık en ucuz ve en kalitesiz olanına ilgi duymayacağının bilincindedir. Ucuzluğun kaliteden kaybederek sağlanabileceğine değil; ölçek büyütülerek ve verim arttırılarak elde edilebileceğine inanmaktadır. Bu nedenle “Beklentilerin Ötesinde Müşteri Memnuniyeti “ yaratacak biçimde müşterilerini bilgilendirmeyi ve bu beklentiye çözüm olmayı hedeflemiştir.
Çalışmalarını kısa süreli bir iş olarak görmemekte, karşılıklı değer yaratılacak, sonuçların paylaşılacağı “Uzun Süreli Stratejik İş Ortaklığı “ anlayışı ile hizmet üretmektedir. Çalışma şeklimiz bir işveren ve hizmet üreten değil aynı bünyenin sorumluluk paylaşan iki bölümü şeklinde gerçekleşmektedir.
Kalitenin vazgeçilmez olduğuna inanıyoruz. Sabit hizmet kalitesinin artık geçerli olmadığını ve küresel rekabet ortamında kalitenin de geliştirilmesi gerektiğini biliyoruz. Bu amaçla “Sürekli Geliştirilebilen Kalite Anlayışı”nı benimsiyoruz. Kaliteyi işin gereği olarak değil, gelişimin vazgeçilmez bir parçası olarak görüyoruz.

GRUP ŞİRKETLERİMİZ

TEKNOLOJİLERİNİ BULUŞTURDUĞUMUZ GRUP ŞİRKETLERİMİZ.

BİZDEN BLOGLAR

Lojistik ve bizimle alakalı bloglar.

KARGO TAKİP SİSTEMİNİN UYGULANMASI
12 Ağustos 2019

Lojistik hizmetlerin en temel süreci olan depolama konusunda da Teklos Lojistik, Şekerpınarı bölgesinde, TEM otoyolu Şekerpınarı çıkışında bulunan 15.000 m2’lik lojistik merkezinde hizmet vermektedir.

ÜRÜN DEPOLAMA VE TAŞIMA HAKKINDA TÜYOLAR
12 Ağustos 2019

Lojistik hizmetlerin en temel süreci olan depolama konusunda da Teklos Lojistik, Şekerpınarı bölgesinde, TEM otoyolu Şekerpınarı çıkışında bulunan 15.000 m2’lik lojistik merkezinde hizmet vermektedir.