Merhaba bu bildirim mesajı

Teklos Teknoloji Lojistik A.Ş

Vizyon-Misyon-Degerler

VİZYONUNMUZ

Teklos Lojistik olarak vizyonumuz “Lider Lojistik Sağlayıcısı Olmak”tır. Bu vizyon doğrultusunda hedeflerimiz; lojistik hizmet verdiğimiz firmaların sadece beklentilerini karşılamakla kalmayıp, onlara sektördeki diğer kuruluşların sundukları hizmetin daha ötesinde destek olmak; müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamakla yetinmeyip onlara yeni teknolojilerin entegre edildiği servisleri sağlamak; işimizin kalitesini sürekli arttırmak, daha hızlı ve hatasız hizmetler sunmaktır.

 

MİSYONUMUZ

Kurum olarak misyonumuz  “Değer yaratacak, nitelikli hizmet ve iş çözümleri sunan; başarıları, müşteri bağlılığı ve topluma katkıları ile örnek kuruluş olmak”tır. Çalışmalarımız sadece sözleşmelerimizde belirtilen hizmetlerin yerine getirilmesi ile kısıtlı olmayacaktır. Teklos Lojistik olarak, iş ortaklarımıza sunduğumuz hizmetin bir süreç yönetimi çerçevesinde, tam sorumluluk anlayışıyla sunulacağına, bu hizmet sürecinin sürekli iyileştirme çalışmalarıyla destekleneceğine, yeni çözümler bulunacağına ve yaratılacak olan her katma değerin karşılıklı paylaşılması gerektiğine inanıyoruz.

Degerler-teklos.com.tr

DEĞERLERİMİZ

 

Güvenilir ve İtibarlıyız

Tüm davranışlarımızda, yüksek iş etiğine sahip olmaya, tutarlı olmaya, dürüst olmaya, söylediklerimizi yerine getirmeye, başkalarına karşı saygılı olmaya, kurumumuzu her anlamda sahiplenmeye ve en iyi şekilde temsil etmeye her zaman özen gösteririz.

Sonuç Odaklıyız

Hızlı, dinamik ve çalışkan bir ekip olarak zoru başarmayı severiz. Hedefimize odaklanırız, maliyet liderliğimiz ile birlikte sektörde de lider olmaya özen gösteririz. Sürdürülebilir ve ölçülebilir verimlilik sergileyerek sonuçlarımıza ulaşırız.

Yetkin Bir Ekibiz

Hızlı öğrenmeye ve birlikte öğrenmeye, ekip olarak yol almaya değer veririz. Yaptığımız işlerden ve sonuçlardan kendimizi sorumlu hissederiz ve sonuçları almak için yetkinliklerimizi geliştiririz. Tüm bunları hayatı kolaylaştırarak, olumlu ve iyimser iletişim becerileri ile gerçekleştirmeye özen gösteririz.

Yenilikçiyiz

Sürekli gelişime açığız ve önem veririz. Yaratıcı olmaya, değişikliklere ve fırsatlara açık olmaya özen gösteririz. Yeni iş alanları yaratmak, yeni fikirler üretmek ve var olan fırsatları değerlendirmek için ölçülebilir riskler alırız.