Despec AŞ Glorious’un Türkiye’deki Tek Yetkili Distribütörü Oldu

19.03.2021

1998 yılından bu yana Index Grup çatısı altında bilişim teknolojilerinde tüketim malzemeleri distribütörü olarak faaliyet gösteren ve kendi kulvarının lider firması olan Despec AŞ, PC oyuncu donanımı ve aksesuarları şirketi Glorious’un Türkiye’deki tek yetkili distribütörü oldu.
2014 yılında Amerika’da kurulan PC oyuncu donanımı ve aksesuarları şirketi Glorious’un Türkiye’deki tek yetkili distribütörü Despec AŞ oldu. 
Üst düzey performans ve kaliteye sahip ürünleriyle işlevselliğe odaklanan Glorious, çok fazla sayıda ürün seçeneği sunmak yerine, sade ve estetik bir ürün gamını kullanıcılarla buluşturuyor. Ortalama bir oyuncunun ulaşmakta sorun yaşadığı profesyonel ve yüksek kalitelide mouse, klavye ve mousepad gibi donanım serileri geliştiren Glorious, uygun fiyatlarıyla kaliteyi kullanıcılarına sunuyor.
Despec AŞ Genel Müdürü Emrah Küçükgirgin yeni işbirliğiyle ilgili şunları söyledi: “İşlevsellik ve estetiğe odaklanan ürünleriyle sektöründe fark yaratan Glorious’u portföyümüze dahil ettiğimiz için mutluyuz. Despec olarak hedefimiz distribütörlük alanında dünyanın en iyi markalarını müşterilerimize sunmak. Önümüzdeki süreçte portföyümüzü lider markalarla genişletmeye devam edeceğiz.”