Hizmetlerimiz

Teklos AŞ olarak, tedarik zincirleri içindeki lojistik hizmetlerin kalitesini, hızını ve verimliliğini sürekli olarak artırarak tek noktadan tedarik anlayışıyla, güçlü, karlı, verimli ve nitelikli lojistik hizmetleri sunuyoruz.
Depolama Hizmetleri

Lojistik yönetiminin en temel süreci olan depolama hizmetleri konusunda; Şekerpınar bölgesinde, TEM otoyolu Şekerpınar çıkışında bulunan 15.000 metrekare kapasitesindeki güçlü lojistik merkezimizde hizmet sunuyoruz. “A Sınıf” olarak inşa edilmiş olan merkezimizde, paletli ürünler için geniş paletli raflama alanı ile küçük ürünler için geniş, iki katlı mezanin sistemli depolama alanları bulunuyor. Dünyanın lider teknolojileri markalarına ait ürünlerin depomuza giriş anından başlayarak ürünlerin raflara kaldırılmasını, siparişlerin toplanmasını, paketlenmesini, sevk araçlarına yüklenmesini kapsayan tüm süreçleri el terminalleri ile takip ediyor ve depo yönetim yazılımı ile raporluyoruz. Lojistik merkezimizde küçük ölçekli montajlar, takım yapma, katalog ve garanti belgesi yerleştirme, yeniden paketleme gibi katma değerli hizmetleri de sunuyoruz.

Yurt İçi Dağıtım

İş ortaklarımızın taleplerine en hızlı, verimli ve nitelikli şekilde yanıt verebilmek amacıyla; siparişlerin hazırlanmasından talep sahibine ulaştırılmasına kadar geçen yurt içi dağıtım sürecinin her aşamasını özenle planlıyor ve hayata geçiriyoruz. Lojistik merkezimizde sevk için hazırlanan ürünleri her sabah sevk adreslerine göre ve planlanan çıkış saatlerine uygun olarak kendi araçlarımıza yüklüyor ve dağıtım için yola çıkıyoruz. Dağıtımda kullandığımız tüm araçlarımızı araç takip sistemi ile online olarak takip ediyor ve günlük 300 adedi aşan noktaya teslimat yapıyoruz. Teslimat öncesinde iş ortaklarımıza SMS veya e-mail yoluyla teslimat hakkında ön bilgilendirme yapıyoruz. İstanbul dışı teslimatlar için lojistik merkezimizde yer alan anlaşmalı kargo şirketi ile çalışıyoruz.

Lojistik Yönetimi

İçinde bulunduğumuz dijital çağda, lojistik yönetiminin önemi her geçen gün daha da kritik bir hale geliyor. Lojistik alanındaki tüm gelişmeleri yakinen takip ederek ürün portföyümüzde yer alan, dünyanın lider teknoloji markalarına ait ürünlerin taşınmasını, bu ürünlere ait gümrük hizmetlerini, ürünlerin depolanmasını, nitelikli stok yönetimini, dağıtımını, iade yönetimini ve servis lojistiğini uçtan uca özenle planlayarak hayata geçiriyoruz. Birlikte çalıştığımız tüm iş ortaklarımıza stratejik ortaklık çerçevesinde hizmet sunuyoruz. Tedarik zincirlerinin en kritik alanlarından biri olan lojistik yönetiminde hizmet kalitemizi ve hızımızı sürekli iyileştirerek iş ortaklarımıza güçlü, karlı, verimli ve nitelikli lojistik hizmetleri sunuyoruz.