En Büyük Ağ Depolama Ürünleri Şimdi İndeks Bilgisayar’da!

16.04.2021

Türkiye’nin lider bilişim teknolojileri dağıtım şirketi İndeks Bilgisayar, dünyanın en büyük ağ depolama ürünleri üreticilerinden QNAP’in yeni distribütörü oldu.
İndeks Bilgisayar; yazılım, donanım ve şirket içi verimlilikte kapsamlı çözümler sağlamaya odaklanan yenilikçi teknoloji firması QNAP (Quality Network Appliance Provider) ürünlerini güçlü iş ortağı yapısıyla Türkiye’nin her yerine ulaştırıyor.
İş sürekliliğini sağlamak adına veri depolama, network, akıllı video ve Cloud NAS gibi yenilikçi çözümler sunan QNAP; NAS'ı basit bir veri depolama çözümünden daha fazlası olarak görüyor ve kullanıcıların QNAP çözümlerinde yapay zeka analizi, hesaplama, veri entegrasyonu barındırması ve geliştirmesi için bulut tabanlı bir ağ altyapısı oluşturuyor. Teknolojiyi yakından takip ederek değişiklikleri kullanıcı ihtiyaçları doğrultusunda çözümlerine yansıtan QNAP; zengin ürün ailesi ile ev kullanıcılarından küçük ve orta ölçekli firmalara, büyük kuruluşlardan kurumlara kadar birçok farklı segmentteki kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılayan çözümler sunuyor.
Bu yeni iş birliğinin bilişim teknolojileri sektöründe ortaya koydukları farkı güçlendireceğini söyleyen İndeks Bilgisayar Genel Müdürü Banu Sürek, “Dünyanın önde gelen birçok teknoloji firmasının ürünlerinin Türkiye’deki distribütörlüğünü başarılı bir şekilde yürütmeye devam ediyoruz. Kendi sektöründe yenilikçi çözümleriyle fark yaratan QNAP ile de iş birliği yaptığımız için mutluyuz. Günümüzde veri, artık tüm sektörler ve işletmeler için en değerli varlık haline geldi. Bu konudaki geniş çözümleriyle QNAP, her kesime hitap ederek, kullanıcıların ihtiyacını çok rahatlıkla karşılamaktadır” dedi.