Index’in Dağıtımını Üstlendiği i-PRO Kameralar, Güvenliği En Üst Düzeye Çıkarıyor

04.04.2023

Index’in dağıtımını üstlendiği Panasonic’in i-PRO markalı güvenlik kameraları, yüksek çözünürlük özellikleri ve yapay zekâ desteğiyle bulunduğu ortamları güvenle koruyor.

Türkiye'nin lider bilişim teknolojileri dağıtım grubu Index Grup'un halka açık şirketlerinden Index’in dağıtımını üstlendiği i-PRO kameralar ile güvenlik en üst düzeye çıkıyor. 

Panasonic’in 60 yıllık kültürünü devam ettiren i-PRO kameralar yüzde 97 doğruluk oranı, kolay kullanım, yüz ve araç tanıma, insan sayma gibi yapay zekadan güç alan özellikleriyle bulunduğu ortamları koruyor. FIPS seviye 3 uyumluluğuna sahip olan kameralar, içinde siber güvenliği en yüksek yonga setlerini barındırıyor ve sektör standardını ileriye taşıyor.

Her biri sınır bilişim teknolojisiyle donatılmış bu kameralar yüzde 0,4 hata oranıyla birlikte yüzde 38 daha küçük kutusu ve karbondioksit salınımını azaltmak için atılan adımlarıyla sürdürülebilirliği de odağında tutuyor.

“Yükselen trendleri ve teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek ülkemizdeki kullanıcılara fayda sağlayacak ürünleri her zaman odağımızda tutuyoruz.”
Konuyla ilgili değerlendirmede bulunan Index AŞ Genel Müdürü Banu Sürek, “Index olarak alanının en iyisi markaları ve gelişmiş ürünlerini ülkemizdeki kullanıcılarla buluşturmak bizim için çok önemli. Panasonic gibi pek çok alanda köklü bir markanın oluşturduğu ve inovasyon geleneğini devam ettirdiği i-PRO kameralar, günümüzün en yeni teknolojileriyle bulunduğu alanları başarıyla koruyor. Index olarak yükselen trendleri ve teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek ülkemizdeki kullanıcılara fayda sağlayacak ürünleri her zaman odağımızda tutuyoruz” dedi.