SteelSeries Nova 4 Serisi Kulaklıklar Despec AŞ ile Türkiye’de

29.08.2023

Despec AŞ, distribütörlüğünü yaptığı oyuncu ekipmanları yelpazesini SteelSeries Nova 4 Serisi kulaklıklarla genişletiyor. PC, Mac, PlayStation, Switch, Meta Quest 2 ve USB-C girişli tabletlere ve mobil cihazlara sorunsuzca bağlanabilen kulaklık, SteelSeries Sonar Audio Software Suite sayesinde profesyonel e-sporcularla oluşturulan ses profillerini kullanabiliyor.

Pek çok teknoloji lideri markanın distribütörlüğünü gerçekleştiren Despec AŞ, Türkiye’deki oyuncular için sunduğu ekipmanlara SteelSeries Nova 4 Serisi’ni ekledi. 360° uzamsal ses sunan SteelSeries Nova 4 Serisi kulaklıklar, özel tasarımlı yüksek kaliteli sürücüler, birinci sınıf ses, son derece net bas sesi ve muazzam oyun sesi gibi özellikleri sayesinde kullanıcılara harika bir oyun deneyimi sunuyor.

Portatif bir USB-C girişli cihazıyla düşük gecikmeli 2.4 GHZ kablosuz kullanım imkanına sahip kulaklıklardaki Quantum 2.0 kablosuz teknolojisi, üstün bir ses için güçlü bir bağlantı sunuyor. Hızlı USB-C pili sayesinde 15 dakikalık şarj ile 6 saat kullanılabilen kulaklıklar, sahip olduğu yapay zeka destekli algoritmaları ile gürültüyü de kesiyor.  

Hareket halindeyken sistemler arası geçişe imkân tanıyan kulaklık, tak ve çalıştır tipi adaptörü sayesinde PC, Mac, PlayStation, Switch, Meta Quest 2 ve USB-C girişli tabletlere ve mobil cihazlara sorunsuzca bağlanabiliyor. SteelSeries Sonar Audio Software Suite de güçlü özellikleri ve yüksek özelleştirme seviyesiyle kulaklıkları destekliyor. Sonar yazılımı ile kullanıcılar profesyonel sınıf 10 bantlı parametrik EQ’yu kullanarak sesin neredeyse tüm tonunu ayarlayabiliyor. En iyi e-spor oyuncularıyla yapılan ön ayarları kullanarak oyunlardaki en önemli sesleri öne çıkartmak için birkaç tık yeterli oluyor.

Despec AŞ Genel Müdürü Emrah Küçükgirgin, yeni işbirliğiyle ilgili şunları söyledi: “Oyun sektörü büyümeye devam ettikçe oyuncu ekipmanları da aynı şekilde gelişiyor ve oyunculara çok daha heyecanlı bir deneyim sunuyor. SteelSeries Nova 4 Serisi kulaklıklar da çok çeşitli özellikleriyle oyunculara kolay ve üstün bir ses deneyimi sunuyor. Despec AŞ olarak oyuncuların ilgisini çekebilecek gelişmiş ürünleri ülkemize getirmekten mutluluk duyuyoruz.”